Komoda Pod Telewizor

komoda pod telewizor

Zmieniają się trendy a z nimi wnętrza naszych domów i mieszkań. Największą metamorfozę przeszły chyba pokoje dzienne. Kiedyś królowały w nich segmenty zajmujące całą ścianę, dziś zastępują je komoda pod telewizor (komody tv lub komody RTV) i minimalistyczna, często wisząca meblościanka. Bardzo duża zmiana spowodowana tęsknotą za przestrzenią.

Komoda RTV jest obok mebli wypoczynkowych niezastąpionym elementem wyposażenia w pokojach dziennych. Ponieważ w dzisiejszych czasach urządzamy nasze mieszkania w różnych stylach, dlatego w komodach RTV też panuje duża różnorodność.

Wybraliśmy dla Was 5 najładniejszych komód pod telewizor w różnym stylu!


1. Ponadczasowa klasyka

komoda pod tv
Klasyczna Komoda pod TV

Komoda RTV

Dla miłośników klasyki wybraliśmy komodę RTV z zestawu EVORA. Ciemna zieleń w połączeniu z drewnem prezentuje się bardzo efektownie. Uchwyty w kolorze złota oraz frezowany front drzwiczek podkreślają elegancki charakter mebla. Komoda posiada półkę na sprzęt z otworem na kable, pojemną szufladę i dodatkowe miejsce do przechowywania z drzwiczkami. Doskonałe połączenie szyku z funkcjonalnością.


2. Funkcjonalność + awangarda

komoda pod telewizor
Awangardowa Komoda pod Telewizor

Komoda TV

Komoda RTV z serii MOVE to mebel o awangardowym designie, zaprojektowany z ogromną kreatywnością. Stylem przypomina trochę meble z lat sześćdziesiątych. Duża ilość, ciekawie rozmieszczonych szuflad, szafek i półek ułatwi zapanowanie nad bałaganem. Komoda wyróżnia się również kolorystyką, ponieważ szary supermat ocieplono orzechem o ciekawej strukturze. Mebel pomimo dużych wymiarów wydaje się lekki dzięki podstawie na drewnianych nóżkach. To idealna propozycja dla osób lubiących oryginalność i niekonwencjonalne rozwiązania.


3. Love loftowe

komoda loftowa
Komoda Loftowa

LOFTOWA KOMODA POD TELEWIZOR

Loftowa Komoda tv z kolekcji TARABO to inspiracja loftem i industrialną surowością. Połączenie czarnego metalu z drewnem idealnie wpisuje się w aktualne trendy wnętrzarskie. Dużo miejsca do przechowywania zapewniają dwie zamykane drzwiczkami szafki, 2 pojemne szuflady oraz półka.
To propozycja dla zwolenników nowoczesnego industrialnego stylu.


4. Meblościanka w nowoczesnym wydaniu

komoda pod tv
Nowoczesna Komoda Pod TV

KOMODA POD TV

Asymetryczne bryły tworzą nowoczesną livingovą meblościankę BOTA, której głównym elementem jest długa komoda pod telewizor. Uzupełniają ją dwie zamykane szafki wkomponowane w podświetlany panel z półką oraz półka na drobiazgi. W komodzie TV znajduje się pojemna szuflada podzielona na dwie części, z funkcją pełnego wysuwu. Każdy z elementów można kupić osobno. Kolekcja występuje w czterech najmodniejszych wariantach kolorystycznych.


5. Wiszący minimalizm

meblościanka wisząca
Wisząca Szafka pod Telewizor

MEBLOŚCIANKA WISZĄCA

Wisząca meblościanka RTV z kolekcji VENTO wpisuje się w modny trend minimalizmu. Ta wieloelementowa kolekcja stanie się podstawą do stworzenia oryginalnej aranżacji w niewielkim salonie czy w pokoju dziennym. Z matową bielą wiszącej komody RTV i szafki pionowej świetnie kontrastują mniejsze szafki wiszące w kolorze stylizowanym na stary metal.

Każda z propozycji jest inna, ale wszystkie łączy funkcjonalność i wysoka jakość wykonania. Wystarczy tylko wybrać.