Puf BARCELONA

Pufy

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

 • Puf BARCELONA

  1.531,61 2.086,78 

  Puf Barcelona stanowi idealne dopełnienie fotela lub sofy z tej samej kolekcji, aczkolwiek sprawdza się także jako osobne wyposażenie salonu. Szeroka gama kolorów i materiałów umożliwia stworzenie pufa idealnego, czyli takiej, która spełnia Twoje oczekiwania pod kątem barwy i wytrzymałości oraz pasuje do Twojego wnętrza.  

  Prostokątna forma pufa Barcelona charakteryzuje się sporą szerokością, co sprawia, że możesz przyjąć ulubioną pozycję bez poczucia ograniczenia zbyt małymi wymiarami. Puf jest wyposażony w ruchome koła, które ułatwiają przemieszczanie mebla między pomieszczeniami. Atutem tego modelu jest również funkcja blokady kółek. Kiedy już przyjmiesz wygodną pozycję na sofie, fotelu bądź pufie, siadając przy niskim stoliku kawowym, możesz zablokować poruszanie się dwóch kół, stabilizując siedzisko.

  Tkaniny można obejrzeć w Katalogu Tkanin Wajnert.

  Podgląd
 • Puf HAMPTON

  709,67 1.006,31 

  Puf może wiele! Często odgrywa rolę lekkiego podnóżka lub niskiego siedziska przy stoliku kawowym. Jednak nie zawsze o nim pamiętamy przy aranżowaniu przestrzeni. Uważamy, że nawet niewielki puf jest ważny w projektowaniu wymarzonego kompletu wypoczynkowego do salonu. Puf Hampton to drobny, lecz istotny element, który możesz spersonalizować pod kątem rodzaju tkaniny, dopasowując go do aktualnie posiadanych mebli. 

  Tkaniny można obejrzeć w Katalogu Tkanin Wajnert.

  Podgląd
 • Puf KELLY

  471,74 872,41 

  Minimalistyczny puf to zgrabny mebel, który został stworzony z myślą o uzupełnieniu bogatej kolekcji Kelly. Kwadratowy puf zawiera elastyczne i sprężyste wypełnienie, dzięki któremu doskonale spisuje się jako uroczy podnóżek i dodatkowe siedzisko przy niskim stoliku w salonie. Wybierając personalizowany puf Kelly, stawiasz nie tylko na estetyczne wykonanie, ale także wyjątkowe walory. Decydujesz o rodzaju i kolorze tkaniny obiciowej pufa. 

  Tkaniny można obejrzeć w Katalogu Tkanin Wajnert.

  Podgląd
 • Puf MULA

  595,34 822,97 

  Puf MULA może pełnić również rolę podnóżka do fotela z kolekcji.

  • wygodne siedzisko
  • drewniane nogi

   

  Tkaniny można obejrzeć w Katalogu Tkanin Wajnert.</p

  Podgląd
X