Marerac Czwarty Etap

Materace lateksowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

 • Materac Czwarty Etap Blue

  2.361,00 5.824,00 

  CECHY: reguluje temperaturę, absorbuje nadmiar ciepła, oddaje zgromadzone ciepło, inteligentne buforowanie
  KORZYŚCI: podnosi komfort, redukuje pocenie, utrzymuje stałą temperaturę, efekt Vita Talalay

   

  Podgląd
 • Materac Medivis Talalay Blue H2

  6.316,00 14.208,00 

  Czym jest Intuition?

  To nowość w grupie produktów Vita Talalay. Wieloletnie doświadczenie, duża ilość badań oraz profesjonalna wiedza pozwoliły na stworzenie materaca, który łączy w sobie jakość z technologią magazynowania energii cieplnej. Intuition można nazwać najinteligentniejszym produktem Vita Talalay, ponieważ znacząco przyczynia się do poprawy jakości snu. Uzyskana równowaga cieplna w połączeniu z właściwościami Vita Talalay sprawia, że po dobrze przespanej nocy czujemy się wypoczęci i usatysfakcjonowani.

  Regulacja ciepła

  Unikalna struktura charakteryzująca się otwartymi komórkami zapewnia wygodę oraz dobrą wentylację. Wpływ na jakość snu mają również inne czynniki, takie jak czyste powietrze i otoczenie. Istotna jest również wentylacja oraz stała temperatura pomieszczenia. Intuition rozwiązuje problem wahań temperatury: kiedy następuje jej obniżenie lub zwiększenie, materac odpowiednio oddaje lub pobiera energię. Dzięki takiej technologii użytkownicy materaca nie będą mieli problemu z nadmierną potliwością.

  Technologia

  Technologia Intuition jest połączeniem procesu Vita Talalay oraz techniki TES – Thermal Energy Storage, czyli magazynowania energii cieplnej. Efektem tego powiązania jest PCM – Phase Changing Material. PCM jest materiałem, który czerpie korzyści ze zmian stanu skupienia (stały i ciekły), przyjmując lub oddając przy tym energię. Zmagazynowany nadmiar ciepła jest w razie potrzeby oddawany. Do produktów typu Intuition rekomendujemy dobierać pokrowce i poduszki zawierające te same właściwości.

  CECHY: reguluje temperaturę, absorbuje nadmiar ciepła, oddaje zgromadzone ciepło, inteligentne buforowanie
  KORZYŚCI: podnosi komfort, redukuje pocenie, utrzymuje stałą temperaturę, efekt Vita Talalay

  Materac produkowany jest w Kole, w centrum Polski. Made in Poland.

  Podgląd
 • Materac Sueno Vital H2

  3.525,00 8.421,00 

  cechy szczególne:  materac dostępny w wielu wersjach pokrowca, wkład lateksowy wykonany ze 100 % naturalnego lateksu Talalay, idealne podparcie każdej części ciała, 7 stref twardości, właściwości antygrzybiczne i antybakteryjne. Naturalny lateks firmy Vita Talalay® spełnia wymagania dla klasy 1 produktów Oeko-Tex® Standard 100, co oznacza, że spełnia on wymagania ekologiczne produktów dla niemowląt. Dodatkowym atutem materaca lateksowego jest to, że jest przyjazny dla środowiska. Specjalny proces produkcyjny zapewnia, że jest całkowicie wolny od substancji petrochemicznych. Naturalny lateks Vita Talalay® jest certyfikowany przez Cradle-to-Cradle Gold, co czyni go niezwykle zdrowym i higienicznym produktem.

  Podgląd
X